Rozvoz

Jídla rozvážíme chlazená do domácností i do firem a to ve Slaném, Kladně, Kralupech nad Vltavou, Velvarech, Lounech, Praze a v okolí těchto měst.

Doprava:

  • zdarma pro Slaný a Smečno. Rozvoz je každý den.
  • za 30,- Kč/den pro Kladno, Kralupy nad Vltavou, Velvary, Slatina, Stochov, Unhošť, Tuřany, Zlonice, Družec, Tuchlovice, Kačice, Pchery, Libušín, Dřetovice, Stehelčeves, Kyšice, Neprobylice, Lány, Brandýsek, Nové Strašecí. Rozvoz je každý den.
    • za 60,- Kč/den pro Prahu a Louny. Rozvoz je 3x v týdnu a to Po, St, Pá. Jídla, která jsou v jídelníčku na Po Vám přivezeme v pondělí, jídla, která jsou v jídelníčku na Út a St, Vám přivezeme ve středu, jídla, která jsou v jídelníčku na Čt a Pá, Vám přivezeme v pátek.

Jídla mají trvanlivost 4 dny, zeleninové saláty a salátky 2 dny.

 

Jídlo je nutné objednat nejpozději do středy na následující týden.

pozdější objednávky prosím konzultujte po telefonu 792 765 475

 

Ke každé objednávce nad 1000,- Kč dostanete od nás dárek zdarma.

 

Jídlo je možné objednat online, telefonicky nebo v papírové podobě na tištěný formulář.

V online jídelníčku je u každého jídla uvedeno datum ve formátu měsíc den (např. 0106 znamená 6. ledna). Díky tomu se Vám jídla seřadí správně za sebou. Na každé straně je výběr jídel na jeden den (str. 1 - pondělí, str. 2 - úterý, atd. ...)

U objednávek vždy zvolte cenu dopravy podle Vaší adresy a počtu závozů v daném týdnu.

 

Samostatně polévky a zeleninové salátky nerozvážíme – pouze k hlavnímu jídlu.

Hmotnost masa v syrovém stavu je 150 g, u dietního jídla (D) je to 200 g. Objem polévek je 400 ml a 1 l, objem zeleninového salátku je 250 ml.

Obaly na jídlo jsou zdarma.

Pro případné dotazy volejte na č.: 792 765 475