Nemůžete vyplnit toto pole

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 101 hodnocení
5
97x
4
0x
3
1x
2
2x
1
1x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

K Avatar autora Krčkovi Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.1.2020
Zatím objednáváme 1. týden a s kvalitou jídla i s dovozem jsme velmi spokojeni.
S Avatar autora SB (Administrátor) 16.1.2020
Moc nás těší Vaše spokojenost. Děkujeme :)
KD Avatar autora Katka Dobrichovska Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček. | 10.1.2020
Po přečtení recenzi jak je toto jídlo skvělé jsme neodolali a s prarodiči jsme si jídlo na týden objednali. Porce jsou skutečně dostačující. Tři jídla pěti mi moc nechutnala, ale dali se. Prarodiče byli nespokojeni s poměrem cena a obsah masa v omáčkách. Rýži a bramborové knedlíky byli suché neměli dostatek šťávy. Některá jídla nebyla vůbec shodná se svým názvem ale nebyla špatná. Rozhodne bych neřekla že je to “jako od maminky” jak někteří píší. Jen jsme se utvrdili v tom, že domácí jídlo je prostě lepší. Tím nechci říct že by to bylo špatné každý si asi své v těchto jídlech najde nám to bohužel nesedlo :-)
S Avatar autora SB (Administrátor) 16.1.2020
Milá paní Dobřichovská, děkujeme za Váš názor. Byť nás mrzí, že Vám naše jídla nechutnala, říkáme si: „není na světě člověk ten, který by se zavděčil lidem všem“. Nám jde v prvé řadě o domácí kvalitu a tu si držíme. Nemáme v plánu soupeřit s jinými maminkami, je nám jasné, že každý vaří trochu jinak. Každopádně, pokud byste nám chtěla dát ochutnat, jak se vaří u Vás doma, bude nám potěšením. Tým Slánské bašty.
Avatar autora Radka Šénová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.12.2019
Jídlo jak od maminky výborné????
S Avatar autora SB (Administrátor) 26.12.2019
Jsme rádi, že Vám chutná, děkujeme.
Avatar autora Petr Šilhán Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.12.2019
Dnes jsem poprvé vyzkoušel. Jídlo (bramborová kaše, vepřový plátek) bylo výborné. Porce bohatě dostačující. Domluvený čas dodání byl dodržen na minutu. Vynikající komunikace. Určitě u tohoto podniku, po zkušenostech s jinými, zůstanu. Doporučuji, nebudete zklamáni. Slánské baště děkuji a jsem rád, že jsou ještě podniky, které kvalitu jen neslibují, ale skutečně vaří jídlo kvalitní a za slušné ceny. Naprostá spokojenost.
S Avatar autora SB (Administrátor) 26.12.2019
Velice nás těší Vaše spokojenost a moc děkujeme za pochvalu :)
PP Avatar autora Pavla Plíhalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.12.2019
S Avatar autora SB (Administrátor) 2.12.2019
Děkujeme za hodnocení a jsme moc rádi, že Vám chutná :)
KS Avatar autora Kateřina Střelková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.11.2019
S Avatar autora SB (Administrátor) 23.11.2019
:-) moc děkujeme
KS Avatar autora Kateřina Střelková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.11.2019
Vynkající jídlo!!!
S Avatar autora SB (Administrátor) 10.11.2019
Moc nás těší, že Vám chutná :) Děkujeme
LO Avatar autora Lucie Oupická Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.9.2019
Uz nejakou dobu pravidelne objednavam jidlo od Jany a Richarda. A jsem stale moc spokojena. Jidlo je vyborne...chutne.....a doporucuji i svym klientkam a znamym.
S Avatar autora SB (Administrátor) 16.9.2019
K takovému krásnému hodnocení není co dodat. Nic nás netěší víc, než Vaše spokojenost. Děkujeme, že se o ní dělíte i s veřejností a doporučujete nás dál. Vážíme si toho Jana a Richard
IS Avatar autora Iveta Sušilová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.9.2019
Super, díky.
S Avatar autora SB (Administrátor) 16.9.2019
Jsme rádi, že jste stále spokojená :) Děkujeme!
KV Avatar autora Kristina Vochočová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.7.2019
Naše čtyřletá dcera velmi špatně jedla. Pokoušela jsem se vařit všechno možné. Bez efektu. Teďˇ se ukázalo, že dcera jí výborně a s velikou chutí, ale uvařit to musí jedině pani Jana a pan Richard! Její první slovo po probuzení je teď “polívka”,... takže my bez Slánské bašty už žít nebudeme!
S Avatar autora SB (Administrátor) 21.7.2019
Nesmírně nás těší, že jsme se trefili do chutí Vaší dcery a že jí tolik chutnalo. Vaše radost a pochvala jsou pro nás hnacím motorem. Moc si toho vážíme a děkujeme. Jana a Richard
DB Avatar autora Daniela Bartyzalova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.5.2019
Dnes jsme měli svíčkovou omáčku, výborná, pochutnali jsme si!!!! Knedlíky mňam nadychane výborné!!! Určitě si zase brzy něco objednáme, těšíme se a zdravíme paní Janu!!! Dana a Lubos
S Avatar autora SB (Administrátor) 31.5.2019
Děkujeme za pochvalu a také zdravíme :)
IS Avatar autora Iveta Sušilová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.5.2019
Super, chutné, čerstvé, doporučuji.
S Avatar autora SB (Administrátor) 31.5.2019
Moooc děkujeme :)
M Avatar autora Monika J. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.5.2019
Velmi nám všem chutná, dostatečně velké porce, mohu jen doporučit!
S Avatar autora SB (Administrátor) 31.5.2019
Děkujeme za chválu i za doporučení :)
LO Avatar autora Lucie Oupická Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.5.2019
Krásné české přísloví zní " S jídlem roste chuť"...a to platí pravě o těch vašich. Jsem moc spokojená. Jídlo je dobře ochucené, dostatek zeleniny, saláty báječné. Vždycky se teším na oběd!!! Dekuji.
S Avatar autora SB (Administrátor) 31.5.2019
Těší nás, že Vám naše jídla chutnají :)
A Avatar autora Anežka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.5.2019
Jídlo je výborné, vždy čerstvé doporučuji všem co nestíhají vařit a chtějí mít domácí kvalitu jídla.
S Avatar autora SB (Administrátor) 31.5.2019
Děkujeme za doporučení, kvalita je u nás na prvním místě. Jsme rádi, že jste spokojená :)
R Avatar autora Renata K. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.5.2019
Jsem spokojena moc! Vychazi mi vstrict jako alergikovi a i pozdni objednavky jsou realizovany. To ze nam cele rodine a kolegum chutna, je uz “jen” detail. ;-) dekujeme!
S Avatar autora SB (Administrátor) 31.5.2019
Děkujeme za milé hodnocení a jsme rádi, že je spokojenost :)
CM Avatar autora Cyril Mucha Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.5.2019
110 % spokojenost, skvělá jídla, úžasné dorty a zákusky, velmi milá komunikace.
S Avatar autora SB (Administrátor) 14.5.2019
Moc děkujeme za krásné ohodnocení naší práce. Rádi Vás zase uvidíme.
MM Avatar autora Marie Matoskova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.5.2019
Byli jsme moc spokojeni se stravou v Domě rodin ve Smečne! Domácí kuchyně ze základních surovin vhodna i pro male děti, bez umělých dochucovadel , porce dostatecne,možnost přidání, skoro vždycky salát. ... Voda stava čaj po ruce....ochotny přístup! !!! Děkujeme a doporučujeme.
S Avatar autora SB (Administrátor) 2.5.2019
Velice děkujeme za milá slova a rádi se o Vás zase dobře postaráme.
H Avatar autora Hedvika Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.4.2019
S Avatar autora SB (Administrátor) 27.4.2019
Děkujeme :)
I Avatar autora Iveta Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.4.2019
Skvělá chuť, velké porce, doporučuji.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 23.4.2019
Děkujeme za doporučení a jsme moc rádi, že Vám chutná :)

Ovládací prvky výpisu

101 položek celkem